Oferta i cennik

Konsultacje indywidualne

Innymi słowy są to konsultacje behawioralne. Naszym celem jest stworzenie relacji między psem a opiekunem, która jest oparta na zaufaniu. Jeśli nie rozumiesz swojego psa, macie wspólny problem lub zwyczajnie potrzebujesz wskazówek, indywidualne konsultacje behawioralne są właśnie dla Was.

Cena:

konsultacja w domu klienta:
 • pierwsza konsultacja - 250 zł
 • kolejne konsultacje - 230 zł
konsultacja spacerowa:
 • pierwsze zajęcia - 150 zł
 • kolejne zajęcia 130 zł

*Konsultacje odbywają się w domu lub na spacerze, w uzgodnionym miejscu.

Daj psykład

Indywidualne spacery z psami trenerek. Są to zajęcia z naciskiem na naukę kontaktów socjalnych prowadzone z pomocą dorosłego i spokojnego psa. Mają na celu przekazanie jak największej ilości dobrych nawyków i zachowań, poprawienie psiej komunikacji oraz wykorzystanie psiego wsparcia. Zajęcia prowadzone są w znanym i komfortowym miejscu dostosowanym do potrzeb psa.

Cena:

Godzinne zajęcia z psim nauczycielem
 • pierwsze zajęcia 150 zł
 • kolejne zajęcia 130 zł

Psy prowadzące nasze zajęcia

Ziomek

5 letni owczarek szwajcarski, oaza spokoju z bardzo rozwiniętą komunikacją, przygotowywany do tej pracy od szczenięcych dni. Ziomek ma instynktowną umiejętność wspierania innych psów i naprowadzania ich, co potrafi czynić cuda i otwierać wiele psów, które kompetencje społeczne mają małe.  Jego najbardziej wyeksponowane cechy charakteru to spokój, stabilność i pewność siebie. 

Westi

2 letni welsh corgi cardigan, powoli wkraczający w świat psiego nauczyciela. Westi jest jeszcze bardzo żywym, młodym psiakiem, jednak pomimo młodego wieku, dzięki znajomościom wielu komend oraz swoim umiejętnościom skupienia się na opiekunce, a także ignorowania i rezygnacji z innych psów, będzie rewelacyjnym wzorem podczas spaceru socjalizacyjnego lub treningu.

Psie sprawki

Są to zajęcia dla szczeniaków, czyli psie przedszkole po naszemu. Dlaczego na naszym psim przedszkolu nie uczymy szczeniaków siadania, podawania łapy i turlaj się? Ponieważ stawiamy nacisk na naukę kontaktów socjalnych, spokój i odpowiednio zbudowaną relację z opiekunem, która będzie opierała się na zaufaniu i wzajemnych zrozumieniu. Skupiamy się na wychowaniu zrównoważonego i przygotowanego do życia z człowiekiem psa. Plany zajęć są dostosowywane do potrzeb szczeniaków i opiekunów.


Pakiet psiego przedszkola obejmuje:
 • przygotowany przez nas plik z najważniejszymi informacjami o socjalizacji i wychowaniu szczeniaka
 • wstęp do treningu (naukę czystości,  reakcji na imię, skupienia na opiekunie, podążania za opiekunem, przywołania, chodzenia na luźnej smyczy, chodzenia przy nodze)
 • przez cały czas, kiedy obejmuje Was pakiet, jesteście objęci naszą opieką - możecie pisać z pytaniami, wysyłać filmiki do analizy, konsultować niepokojące zachowania nawet pomiędzy naszymi spotkaniami
 • 3 spacery z naszymi psami, które socjalizują szczeniaki, uczą je dobrych manier i przekazują pozytywne wzorce
 • prezent 

Uwaga! Szczeniaki nie muszą mieć wszystkich szczepień! Można zacząć zajęcia przed ukończeniem szczepień, aby nie tracić cennego czasu socjalizacji.

Cena:

Psie przedszkole po naszemu  - pakiet 8 zajęć (5 ukierunkowanych na socjalizację i trening oraz 3 spacery z dorosłym psem) - 800 zł * Płatność można rozłożyć na raty, można również płacić za każde zajęcia osobno.

Psie podstawy

Zajęcia indywidualne w zakresie podstawowego posłuszeństwa dopasowane do każdego psa z dbałością o komfort jego i opiekuna. Co rozumiemy przez posłuszeństwo? Naukę komend i zachowań, które ułatwią codzienne życie i pozwolą na lepsze zrozumienie siebie nawzajem. Dzięki tym zajęciom zaufasz swojemu psu, co pozwoli Ci zapewnić mu więcej swobody. 


Zajęcia z podstawowego posłuszeństwa obejmują:
 • wprowadzenie klikera lub hasła-nagrody
 • naukę skupienia uwagi na opiekunie i targetowania
 • naukę komendy siad, leżeć, zostań
 • naukę sztuczek
 • naukę podążania za opiekunem, luźnej smyczy
 • naukę przywołania i odwołania
 • naukę odpoczynku w różnych warunkach
 • trening medyczny i kooperacyjny
 • pomoc w treningowym rozwiązaniu problemów nie związanych zaburzeniami behawioralnymi

Plany treningowe dostosowujemy do potrzeb psów i opiekunów, jeśli macie ochotę na naukę nowych komend czy sztuczek, bo chcecie po prostu miło spędzać czas razem - możemy Wam w tym pomóc. Jeśli macie jakiś problem czy chcecie podszlifować przydatne w życiu codziennym umiejętności takie jak przywołanie, jak najbardziej możemy się tym zająć! Te zajęcia są dla Was, dlatego dostosujemy się do Waszych potrzeb.

Cena:

Indywidualny trening - 100 zł/h 5-te zajęcia 50% taniej

Psiestrzeń

Spacery socjalizacyjne w parach lub trójkach, na których uczymy się harmonizować, dawać odpowiednio wsparcie i rozumieć swojego psa.  Na naszych spacerach socjalizacyjnych stawiamy duży nacisk na dobrze dobraną przestrzeń, psią komunikację i komfortowe warunki nauki i dla opiekuna i psa. Dla kogo jest Psiestrzeń? Dla każdego! Przed każdym spacerem grupowym psy dobierane są na podstawie swoich możliwości, aby każdy miał odpowiednie warunki do pracy oraz żeby każdy pies mógł najwięcej wynieść z danego spotkania.

Cena:

Godzinne grupowe spacery socjalizacyjne (do 3 psów) - 40 zł


* Jeśli nie jesteś naszym klientem, warunkiem uczestnictwa w spacerach grupowych jest wcześniejsze uczestnictwo w spacerze indywidualnym w celu poznania psa, przekazania wam potrzebnej wiedzy i dobrania mu odpowiednich psów do pracy. Indywidualny spacer zapoznawczy - 100 zł

Psymbioza 2023, Designed & developed by Kinga Miśkiewicz